Dłonie

MANICURE

Pedicure i manicure wykonujemy na preparatach renomowanych firm takich jak Gelish, Shellac i OPI, które są oparte na naturalnych składnikach, nie zawierają konserwantów oraz sztucznych substancji zapachowych i konserwujących. Pedicure wykonany u nas jest skuteczny i bezpieczny. Manicure i pedicure wykonujemy również metodą frezarkową. Zabieg pedicure i manicure wykończony jest zawsze masażem na odpowiednio dobranej ampułce. Jako dopełnienie zabiegu manicure i pedicure polecamy na koniec kąpiel parafinową dłoni i stóp.

Ceny zabiegów:

manicure – 30 zł
french manicure – 30 zł

MANICURE HYBRYDOWY

Jego zaletą jest trwałość do trzech tygodni w niezmienionym stanie. Jest to świetna alternatywa na wyjazd lub w codziennym kontakcie z wodą i innymi czynnikami zewnętrznymi, które tradycyjny manicure nie ma możliwości przetrwać.

Manicure hybrydowy – 60 zł

MANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński jest szczególnie polecany przy paznokciach kruchych, łamliwych i rozdwajających się, ponieważ wzmacnia i odżywia nasze naturalne paznokcie. Paznokcie zyskują naturalny połysk i zostają zasilone w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Specjalna technologia wspiera zdrowy wzrost paznokci, a także zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki.

Manicure japoński – 60 zł

PARAFINA NA DŁONIE

Zabieg parafinowy daje znakomite rezultaty dla naszych dłoni i paznokci. Parafina rozjaśnia przebarwienia, hamuje powstawanie plam pigmentacyjnych, poprawia elastyczność i jędrność skóry, wygładza oraz zmiękcza naskórek, poprawia stan paznokci, opóźnia naturalne procesy starzenia i regeneruje skórę dłoni Tak niewiele trzeba, aby naszym dłoniom sprawić odrobinę komfortu, relaksu i lepszego wyglądu.

Wskazania do zabiegu:
• Przebarwienia pigmentacyjne
• Utrata elastyczności
• Zły stan paznokci
• Szorstkie i przesuszone dłonie
• Zapracowane i zmęczone dłonie
• Nieestetyczny wygląd dłoni

Ceny zabiegów:

parafina dłoni – 35 zł
manicure + parafina dłoni – 55 zł

MASAŻE DŁONI

Efekty zabiegu:
• Poprawia cyrkulację krwi
• Przywraca elastyczność oraz regenerację skórze
• Odpręża i odmładza skórę dłoni

Masaż dłoni – 25 zł

TIPSY

Pracujemy na produktach renomowanej firmy NeoNail. To jedna z wiodących międzynarodowych firm w kategorii stylizacji i pielęgnacji paznokci.
Firma NeoNail powstała z myślą o Klientach, dla których pięknie wyglądające dłonie, a w szczególności paznokcie mają ogromne znaczenie.

Oryginalne tipsy naturalne NeoNail są doskonale wyprofilowane. Charakteryzują się dużą elastycznością, a jednocześnie nie pękają jak inne produkty i nie powodują odpryskiwania żelu czy innych aplikowanych preparatów.

Tipsy:

– założenie tipsów – 110 zł

– french – 125 zł

– uzupełnienia – 75 zł

– naprawa jednego tipsa – 10 zł