Gabinet

Inspiracja – bo piękno jest w każdej z nas!

Witam serdecznie na mojej stronie

Na co dzień inwestujesz w nowe ubrania, buty, dodatki. Wszystko po to, aby pięknie wyglądać. Ale czy taką samą uwagę poświęcasz skórze, którą nosisz przecież 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku?

Codzienna pielęgnacja

W naszym salonie dowiesz się jak prawidłowo dbać o dobry wygląd swojej skóry. Podczas bezpłatnej konsultacji będziesz mogła wyjaśnić wszelkie swoje dotychczasowe wątpliwości dotyczące domowej pielęgnacji i sprawdzić, czy kosmetyki których używasz są dla Ciebie właściwe.

Możesz skorzystać z podstawowych zabiegów kosmetycznych takich jak regulacja, henna brwi i rzęs, manicure czy pedicure. Oferujemy jednak szeroką gamę zabiegów, zarówno twarzy, dłoni, stóp, jak i całego ciała. Działają one nie tylko czysto estetycznie, ale także prozdrowotnie.

Terapia przez dotyk, zapach i dźwięk Jesteś zabiegana, nadmiar zadań sprawia, że trudno Ci się skupić i efektywnie działać? To znak, aby się na chwilę zatrzymać, wyciszyć i odpocząć. Proponujemy relaksujący masaż przy użyciu aromatycznych kosmetyków, przy odprężającej muzyce, w przyciemnionym wnętrzu, które pomoże Ci się uspokoić. Po takiej kilkudziesięciominutowej sesji poświęconych w stu procentach sobie, z pewnością zyskasz siły do dalszego działania. Stres działa destrukcyjnie nie tylko na naszą skórę, ale i cały organizm. Zapewnij mu chwile wyciszenia.

Pod fachową opieką O Twój perfekcyjny wygląd zadba Alicja Świder, kosmetyczka i wizażystka z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym (współpracowała m.in. z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, Grupą Artystyczną Artura Niedźwiedzia, Agencją Modelek MOD-ART, pracowała też przy Wielkopolskiej Gali Dziennikarzy w 2005 roku, przy Pokazie Mody młodych projektantów w Starym Browarze w 2006, oraz co roku przy „Balu Medyka” Akademii Medycznej).

Odwiedź nas i znajdź zabiegi dla siebie.

Alicja Świder

Poleć nas znajomym!

Korzystaliście Państwo z naszych usług?

Strona Salonu Inspiracja zrobiła na Was wrażenie?

Niech usłyszą o tym rodzina, znajomi, sąsiedzi!!

Podziel się swoją wiedzą bądź doświadczeniem!!