Wizaż

Profesjonalne przedłużanie rzęs metodą 1:1

Naturalnie piękne spojrzenie. Przez wiele tygodni będziesz mogła cieszyć się spektakularnym efektem długich i gęstych rzęs. Najnowocześniejsza technika upiększania kobiecego spojrzenia. Posiadamy rzęsy różnej długości, grubości i o różnych stopniach podkręcenia dzięki czemu mamy możlwiość indywidualnego doboru stylizacji do Twojego typu urody.

Cena zabiegu 200 zł

Uzupełnienie:
do 2 tygodni – 120 zł,
do 3 tygodni – 140 zł,
do 4 tygodni – 180 zł.

Makijaż profesjonalny

ślubny,
wieczorowy,
okolicznościowy,
korekcyjny,
studyjny,
fantazyjny,
telewizyjny,
dzienny.

Makijaż wykonuje dyplomowana wizażystka. Doświadczenie w sztuce wizażu potwierdza uzyskany certyfikat ukończenia szkoły Wizażu i Charakteryzacji Olafa Tabaczyńskiego. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu makijaży modowych, reklamowych, studyjnych, a także makijażu telewizyjnego.

Ponadto wykonujemy profesjonalne makijaże ślubne, wieczorowe, okolicznościowe oraz makijaż dzienny. W naszym salonie uczymy klientki jak się malować na co dzień, w zależności od okazji.

Pomagamy odkryć zalety urody i zatuszować jej mankamenty. Makijaż musi pasować nie tylko do typu urody, ale również do charakteru i temperamentu. Mamy czuć się w nim naturalnie piękne. Każdą zmianę konsultujemy razem, tak aby wydobyć i uzyskać najlepsze efekty. Zależy nam na maksymalnym komforcie i zapewnieniu najwyższej jakości obsługi naszym klientom.

Udzielamy Indywidualnych porad w zakresie stylizacji i makijażu dla pań i panów.

Makijaż wykonywany jest na najwyższej jakości produktach marek selektywnych, gwarantujących wyjątkową trwałość.

• MAKIJAŻ ŚLUBNY – 100 zł
• MAKIJAŻ PRÓBNY – 100 zł
• MAKIJAŻ WIECZOROWY – 100 zł
• MAKIJAŻ DZIENNY – 100 zł
• MAKIJAŻ STUDNIÓWKOWY – 100 zł
• MAKIJAŻ SYLWESTROWY z kępkami rzęs – 100 zł

Makijaż ślubny również z możliwością dojazdu do Panny Młodej w dniu ślubu.
Szczegóły omawiamy telefonicznie.